Де брати вітаміни взимку?

размещено в: Красота | 0

Для нашої краси і молодого, квітучого вигляду важливі не лише якісні косметичні засоби, але й спосіб життя. Від нездорових звичок та постійних стресів в першу чергу страждають шкіра, волосся та нігті і навіть найефективніші маски і креми будуть безсилими.

Вітаміни взимку. Алюра та Скіндалдженсе в Україні.

Особливо це стосується харчування! Недарма ж кажуть «ми — те, що ми їмо». І якщо хочемо бути здоровими, красивими і повними сил — то і раціон повинен бути відповідним: достатнім, збалансованим і обов’язково багатим на вітаміни. Адже саме вони допомагають засвоїтися важливим мікроелементам, прискорюють обмін речовин та зміцнюють імунітет.

Влітку споживати достатньо вітамінів — просто: ринки та магазини переповнені сезонними смачними овочами та фруктами. А от взимку в наших широтах цього різноманіття бракує. Та щоб наситити організм вітамінами в холоди не обов’язково вживати екзотичні фрукти чи овочі: наші місцеві сезонні дари природи теж впораються з цим завданням.

Вітаміни взимку. Алюра та Скіндалдженсе в Україні.

Наприклад, вітамін С — один із найпотужніших антиоксидантів, в достатній кількості знаходиться в цитрусових, квашеній капусті, зеленій цибулі та буряку. Вітамінами групи В, які дбають про зволоження, пружність та гладкість шкіри, багаті імбир, буряк, соняшникове насіння та зелень. Морква та гарбуз містять велику кількість вітаміну А, він уповільнює старіння шкіри, покращує її пружність і еластичність, та вітаміну К, який зміцнює кровоносні судини і покращує регенерацію шкіри. Рослинні олії, горіхи і насіння — відмінне джерело вітаміну Е, який відповідає за нейтралізацію вільних радикалів і утримання вологи в тканинах.

Всі ці овочі та фрукти можна купити у будь-якому супермаркеті чи на ринку. А деякі — наприклад, зелену цибулю, шпинат, петрушку чи кріп — виростити на власному підвіконні і бути на 100% впевненими в їхній органічності! І, що зараз важливо, така турбота про здоров’я не надто вдарить по гаманцю 🙂

Вітаміни взимку. Алюра та Скіндалдженсе в Україні.

Але щоб отримати максимум користі з цих продуктів, їх ще й важливо правильно приготувати. Найкраще споживати їх сирими, а якщо це — неможливо, то з мінімальною термічною обробкою. Салати з сирих овочів бажано заправляти олією, адже так вітаміни краще засвоюватимуться. Варити овочі варто в злегка підсоленому окропі (а не класи одразу в холодну воду) не більше 5-7 хвилин до хрусткого стану. Запікати овочі потрібно в добре розігрітій духовці, можна — у фользі, щоб зберегти максимум смаку.

Пам’ятайте, краса починається зсередини і догляд за собою має завжди бути комплексним 🙂 Будьте здоровими та молодими цієї зими 😉