Наймодніші стрижки й укладки осені 2020

размещено в: Красота | 0

Восени усім хочеться яскравості та краси. Бо ж коли природа вбирається в золоті шати, то і нам кортить оновити свій образ і гардероб, щоб виглядати привабливо.

Самые модные стрижки и укладки осени 2020. Скиндалдженс и Алюра, Украина

Провідні стилісти з різних країн світу уже зробили свої прогнози щодо наймодніших зачісок та стрижок для осені 2020. Ми зібрали їхні поради воєдино, щоб ви легко змогли обрати, який же стиль найкраще підійде вам цього сезону.

Стрижки: від піксі до «максі»

Одна із найгарячіших тенденцій цієї осені — довге волосся. І це — ідеальний варіант для тих, хто хоче залишатися стильними, проте не готові до радикальних змін іміджу. Особливо популярними будуть  багатошарові стрижки як каскад, «сходинки» чи шег (Shag) — класика 70-х, яка знову актуальна. Вони не лише виглядають гламурно, але й вкласти таке волосся може кожна з нас за кілька хвилин.

Шэг. Скиндалдженс и Алюра, Украина

Тренд на «золоту середину» — стрижку до ключиць — яка була шалено популярна останніми роками, потроху відходить. Тому стилісти радять не робити її «навмисне». Проте якщо це — ваша улюблена довжина, то краще обирайте не простий прямий варіант, а щось асиметричне і багатошарове.

Боб каре — незмінна класика для короткого волосся — актуальний і в цьому сезоні. Надавайте перевагу довжині до рівня губ або, якщо не боїтеся експериментувати, асиметричним краям.

Боб. . Скиндалдженс и Алюра, Украина

А радикальним і сміливим красуням точно сподобається стрижка піксі, серед різноманітних варіацій якої можна обрати найбільш вдалу для вашої форми обличчя.

Пикси. Скиндалдженс и Алюра, Украина

Що ж до кольору волосся, то серед світлих тонів стилісти радять обирати попільний чи полуничний блонд, а для темного волосся — насичений шоколадний та коричневий мокко.

Різноманіття зачісок

Тенденція останніх років, коли на зміну ідеальним вимощеним зачіскам прийшли природні укладки, актуальна і у цьому сезоні. І це — чудово, адже для більшості з них не потрібно специфічних вмінь і їх легко відтворити вдома.

Наприклад, на піку популярності залишаються високі пучки і елегантні «кінські» хвости через їхню універсальність. Все, що треба для таких зачісок: кілька шпильок-невидимок, зручна гумка і гель-фіксатор чи лак для волосся. Ці зачіски також можна оздобити декоративними косичками, які дуже модні цієї осені.

пучки. Скиндалдженс и Алюра, Украина

Любителькам розпущеного волосся стилісти радять звернути увагу на хвилясті укладки або так званий french style, який виглядає дуже гламурно, особливо з багатошаровими стрижками.

French style. Скиндалдженс и Алюра, Украина

Ефект «недбалості» при цій укладці легко можна отримати, використавши трохи пінки чи мусу для волосся. Якщо ж у вас пряме волосся — обирайте укладку з пробором набік. А якщо додати якійсь яскраві аксесуари чи кілька дрібних косичок, то зачіска вийде й зовсім трендовою.

Косой пробор. Скиндалдженс и Алюра, Украина

Не втрачає популярності і «мокра» укладка, яка стильно виглядатиме як на прямих, так і на кучерявих локонах.

Та пам’ятайте, яку б зачіску чи стрижку ви не обрали, головне залишайтесь щасливою цієї осені. Бо саме щасливі люди — найгарніші 🙂