Домашні тренування — секрет вашої молодості!

размещено в: Красота | 0

Хочете виглядати молодшими, стати здоровішими і  почуватися більш впевненими в собі? Для всього цього є один «рецепт»  — регулярні спортивні тренування. І вони допомагають нам не лише стати власницями чудової фігури! Спорт сповільнює процеси старіння в організмі, полегшує симптоми менопаузи, знижує ризик розвитку серцевих захворювань , діабету й остеопорозу. Одним словом, регулярні тренування так само важливі, як і правильне харчування, здоровий сон та візити до лікарів.

Маска Skindulgence

Шкода лише, що в сучасному ритмі життя не завжди є час і можливість (особливо в період карантину) для регулярних занять у спортзалі.  Та турботу про себе не можна відкладати на потім! Тому альтернативою можуть стати домашні тренування, які, окрім всього, ще й економлять наш час, адже не потрібно нікуди їхати.

Найперше, що варто зробити, якщо ви вирішили тренуватися вдома — обрати спортивну програму. Все залежить від ваших цілей. Хочете розслабитися і заспокоїти розум — спробуйте йогу чи пілатес, покращити витривалість і роботу серця — обирайте спортивну ходьбу, підтягнути фігуру без надмірного навантаження на серце — вам підійде шейпінг.

Та якщо потрібен більш комплексний результат — тренери радять зробити вибір на користь силових тренувань. Чим старші ми стаємо, тим більше м’язової маси втрачаємо щороку. І це відображається не лише візуально на нашій фігурі, але й робить нас більш схильними до травм. А силові тренування краще і швидше за інші види допомагають привести тіло в тонус.

В інтернеті можна знайти чималу кількість як окремих тренувань так і спеціально розроблених спортивних програм на будь-який смак: платні чи безкоштовні, від українських чи закордонних тренерів, з відео-супроводом чи без. Тут важливо дослухатися до себе і своїх вподобань. Бо головна умова успіху — щоб ви справді отримували від занять задоволення!

Маска Skindulgence

Та є кілька універсальних порад, які допоможуть зробити домашні тренування більш ефективними, який би вид навантаження ви не обрали.

  • Обов’язково починайте тренування з розминки (мінімум 5 хвилин) і завершуйте розтяжкою. це допоможе уникнути травм.
  • Завжди орієнтуйтеся на ваше самопочуття, не беріться одразу за найскладніші варіанти вправ, а дайте своєму тілу поступово звикнути до навантаження.
  • Для початку робіть комплекси з власною вагою. Якщо ж це для вас — дуже легко, візьміть у руки невеликі гантельки. Маленький секрет: можна використати пластикові пляшки (від 0.5 до 1.5 л.), наповнені водою чи піском.
  • Якість — перш за все! Уважно слідкуйте за технікою виконання кожної вправи, не поспішайте, бо можете травмуватися.
  • Відпочинок — дуже важливий для гарного результату: тренуйтеся 3-4 рази в тиждень по 30 хвилин.
  • Одяг для тренування повинен бути зручним, бажано з натуральних тканин і не сковувати рухів. І звичайно ж, подобатися вам, бо у гарному одязі і тренуватися приємніше!
  • Не забувайте пити воду під час занять спортом. Найоптимальніше, щоб вона була кімнатної температури.
  • Якщо ви переймаєтеся через шум — займайтеся на спеціальному спортивному килимку (лише переконайтеся, що він не ковзає по підлозі) і замість стрибків виконуйте підйоми на пальці (вони теж  ефективні, а скарг від сусідів точно буде менше).
  • Дотримуйтеся режиму: тренування дають результат лише в комплексі з правильним харчуванням, достатньою кількістю сну і гарним настроєм!

Пам’ятайте, в здоровому тілі — здоровий дух! Тому вдягайте спортивну форму і гайда тренуватися разом ☺