Молодість та пристрасть — найкращий подарунок для коханих!

размещено в: Alura, Система подтяжки лица Skindulgence | 0

Наближається найбільш романтичний день року — День святого Валентина. Час, коли нам особливо хочеться потішити коханих, провести час разом, насолодитися цими митями романтики та любові сповна.

Якщо ви шукаєте найкращий подарунок для вашої половинки чи ж прагнете знайти те, що допоможе вам у цей день виглядати неперевершено і провести вечір чудово — косметичні засоби від бренду NHT Global стануть у пригоді. А замовивши систему Skindulgence і гель Алюра разом, ще й зекономити зможете. Це в наші нелегкі часи — важливо!

Ліфтинг-система для нехірургічної підтяжки обличчя Скіндалдженс — вірний помічник молодості. Три засоби — молочко, маска та крем — діють разом, роблячи вашу шкіру здоровою, молодою та сяючою. Система впливає на м’язи обличчя, а тому результат видно уже після першого застосування і зберігається він надовго. Окрім омолодження, також покращиться тон шкіри, зникнуть ознаки куперозу, сухість і стянутість.

Гель Алюра здатен перетворити будь-яке побачення в час пристрасті і романтики. Завдяки двом основним складникам — амінокислоті L-arginin і ментолу — він діє моментально, посилюючи кровообіг в місці нанесення та збільшуючи чутливість до дотиків.

То що ж може бути кращим, за подарунок, який є правдивим свідченням вашої любові та прихильності? Адже з цим набором ви даруєте коханій людині молодість та красу, а вашим взаєминам додаєте ще більше запалу та вогню.

Ви можете замовити систему Skindulgence і гель Алюра з доставкою у будь-яке місто України просто зараз.